UczestnicyMagdalena Rybczyńska

Magda Rybczynska Studentka Indologii w UJ oraz absolwentka Informatyki i Ekonometrii w UEK w Krakowie. Kultura indyjska to jej ogromna pasja. Od 7 lat fascynuje się jogą, wytrwale ćwicząc w krakowskiej szkole. Pozostaly czas poświęca na taniec, muzykę.. Górskie wędrówki i rejsy żeglarskie pozwalają jej spojrzeć na życie z dystansem, są także świetną okazją do przekraczania własnych granic. Pracowała dla Stowarzyszenia AIESEC i różnych organizacji w Holandii. Wyjazd do Indii to zarówno ogromne marzenie jak i kolejny krok w realizowaniu motta "Be a wise inspiration for yourself!"

Kasia Duda

Kasia Duda Indie - magia ludzi, miejsc, wypadków nieoczekiwanych. Mijają dwa lata akademickiej przygody z manuskryptami, setkami nowych słówek i wiedzą wykładowców. Czas powalczyc o swój bagaż! - doświadczeń oczywiście :) Co nas spotka? Zachwyt czy rozczarowanie? - chce poznać "kraj kontrastów" przez pryzmat inny niż cudze wrażenia. Oprócz indologii, która chyba już na trwale wpisała się w jej genotyp, zgłębia w krakowskiej AWF tajniki turystyki. Wierzy w sens błyskotliwego połączenia obu dziedzin w swojej przyszłości zawodowej, do której bliżej z każdym dniem. Uwielbia wdrapywać się na szczyty - te górskie i swoich możliwości. I to uczucie, że woła horyzont. Ceni ludzi, którzy życie obracają w machinę przygód i czynienia dobra. Wraz z ekipą doborowych kompanów dokona tego, ruszając na sercu bliski Wschód...

Kasia Jakubowska

Kasia Jakubowska Fascynację Orientem zgłebia studiując, poza indologią, kulturoznawstwo blisko i dalekowschodnie. Spędziła semestr studiując w Stambule. Od kilku lat z zapałem ćwiczy jogę. Intresują ją sztuki walki, szczególnie capoeira. Angażuje się w ruchy społeczne broniące praw człowieka. Od wielu lat jest aktywną członkinia Amnesty International oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Tybetu.

Basia Majdak

Basia Majdak Interesuje się językami. Praktyczne wykorzystywanie ich w komunikacji interpersonalnej, daje jej dużo radości. W Indiach wśród różnych dialektów, może wiele się nauczyć, co byłoby wielką motywacją do dalszego doskonalenia hindi, sanskrytu i innych języków. Studiowanie indyjskich języków oraz badanie tradycji rozwija marzenie o ujrzeniu tego kraju na własne oczy.

Dorota Lech

Dorota Lech Studentka Indologii i Wiedzy o Teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Te dwa dość rozległe kierunki uosabiają miłośc do podróży i teatru. W Krakowie odkryła kolejne pasje - wspinaczkę skałkową i górski trekking. Poza tym rozwija dawne zainteresowania muzyką (rock, reggae, etniczna i filmowa), tańcem współczesnym i literaturą ostatniej dekady ( E.E. Schmitt, C. Moore. K. Vonnegut). W Indiach zdecydowanie będzie poszukiwczem wiedzy o współczesnych losach tego kraju.

Ewa Zygarowicz

Ewa Zygarowicz Kiedy nie zgłębia tajników sanskrytu, hindi lub kultury Dalekiego Wschodu, realizuje swoje inne liczne pasje - wspinaczkę skałkową i sportową, podróże (autostopowe i nie tylko), snowboarding, dziennikarstwo, wędrówki górskie. Od dwóch lat jest dziennikarką krakowskiego tematycznego kwartalnika kulturowego "Spoiwo". Wyjazd do Indii jest jej wielkim marzeniem. Wierzy, że plan podróży obejmie także rejony górskie - Himalaje, Dharamsala, Ladakh... Jakkolwiek pamietać należy o pierwszej i podstawowej zasadzie - najważniejsza jest droga, nie cel podróży. A z taką sprawdzoną grupą przyjaciół, droga nie bedzie nigdy zbyt długa, kręta, czy stroma.

Konrad Dobrzyniecki

Konrad Dobrzyniecki Absolwent Telekomunikacji w AGH, specjalista w dużej firmie telekomunikacyjnej w Krakowie. Sternik jachtowy, siatkarz, narciarz i brydżysta. Od wielu lat związany z AZSem AGH zarówno jako sportowiec jak i działacz. Jako wiceprezes przewodził wielu projektom sportowym. Pasjonat fotografii. Obawia się, że połowę Indii zobaczy tylko przez obiektyw.